VertiGO

Posuňte svoji práci na novou úroveň s elektrotechnickým pracovištěm VertiGO. Díky vysoce ergonomickému pracovnímu stolu s integrovanými komponenty získáte více prostoru a svoje úkoly splníte snadněji než dříve.

Toto revoluční pracoviště tak odráží všechny získané zkušenosti při tvorbě funkčních pracovišť VarioLab+. Vysoce kvalitní, univerzální, flexibilní a do detailu propracovaný koncept pracovišť VertiGO v sobě spojuje jednoduchost a prospěch pro uživatele. Vertikální osazení přístrojů do zadních nohou umožňuje nebývalou organizaci pracovního prostoru. A co víc, další přístroje mohou být umístěny v přístrojových nástavbách VarioLab+, které jsou se systémem VertiGO plně kompatibilní.

Pracovní prostor

Velká pracovní plocha pro perfektní zvládnutí všech úkolů. Pracoviště bez limitů!

Konektivita

Perfektní konektivita je nesporně velkou předností pracoviště VertiGO.

Ergonomie

Snadná dostupnost všech přístrojů a pracovních prvků. Ergonomie pro Váš komfort!

Partnerství

Pracoviště VertiGO, to jsou naše zkušenosti a Vaše požadavky. Vámi inspirované VertiGO!

Vysoce ergonomické

Systém VertiGO tvoří pracovní deska a kovová konstrukce s modulově umístěnými přístroji. Ty jsou v konstrukci prakticky rozvrženy podle obvyklé četnosti využívání. Nad pracovní deskou mají místo nejpoužívanější přístroje, jako zdroje, páječky, oddělovací transformátory či zásuvky, a naopak jističe nebo napájení, k nimž není nutný neustálý přístup, leží pod úrovní stolu. Ovládací prvky se nacházejí ve výši ramen sedícího člověka, kde jsou v optimálním dosahu pracovníka. Veškerá kabeláž je pak ukryta uvnitř nohou po stranách stolu. Výsledkem je dokonale ergonomické pracoviště se zcela volnou pracovní deskou a přístroji vždy po ruce.

Připravené na současné i budoucí úkoly

Pracoviště VertiGO je navrženo jako otevřený stavebnicový systém. Díky tomu respektuje požadavky současnosti a zároveň je připraveno na nároky budoucnosti. Přístroje a komponenty lze snadno měnit či doplňovat podle aktuálních potřeb. Stojné nohy mohou být osazeny svorkami malého napětí, datovými zásuvkami, vývody stlačeného vzduchu a podobně. Samozřejmostí je dostatečný počet elektrických zásuvek s jednofázovým i třífázovým napětím.

Konstrukce

Kvalitní zpracování a špičkový design reprezentují nejvyšší technologickou úroveň Vašich pracovišť VertiGO. Jsou navržena jako otevřený stavebnicový systém, který plně respektuje požadavky dnešní doby a zároveň může být rozvíjen podle požadavků budoucnosti.

Celá nosná konstrukce stolu je provedena z kvalitní oceli zajišťující robustní a pevný stůl. Konstrukce je ošetřena práškovou barvou.

Lze objednat i v ESD provedení, které eliminuje elektrostatické napětí. Tak bude práce na stolech VertiGO bezpečná i pro citlivé elektronické součástky.

Náklopná police umožnuje přizpůsobit naklopení položených přístrojů do ergonomicky přívětivého úhlu.

Náklopná police je vybavena zarážkou zabraňující pádu naložených přístrojů

Jednotlivé moduly lze vyndat pouhým povolením čtyř šroubů.

Sofistikované přístroje lze umístit do přístrojové nástavby systému VarioLab+.

Přístroje jsou instalovány nad pracovní deskou stolu.

Dokonalé osvětlení pracovní plochy. Nastavitelný jas světla s LED technologií.

V zadním kanálu lze uschovat všechny vodiče pro napájení Vašich projektů.

Zadní kanál může obsahovat elektrické zásuvky pro připojení dalších přístrojů na pracovní desce.

Napájecí vodiče a další média jsou skrytě vedeny v nohách stolu.

Nohy stolu VertiGO jsou vybaveny systémovými otvory pro montáž dalšího příslušenství, například držáku počítače.

Výjimečný pracovní prostor pro Vaše projekty

VertiGO ve svém detailu respektuje i další požadavky pro své začlenění do pracovního prostoru. Spojením pracovišť VertiGO do ucelených sestav je docíleno pevné, robustní a jednotné plochy, která může být využita například pro sériovou výrobu. Barevné provedení pracovišť VertiGO, zohledňující ostatní části budovy, napomáhá ucelenému sladění pracoviště dle firemních zvyklostí zákazníka.

Lze tak projevit vlastní individualitu každého zákazníka. Správa připojených kabelů, držáky počítače a další konstrukční detaily napomáhají i při tak běžné činnosti, jako je úklid pod pracovištěm. VertiGO je skutečným pomocníkem profesionálů!

VertiGO

Maximálně bezpečné

Bezpečnost je vždy na první místě. Pracoviště VertiGO je proto vybaveno modulem centrálního bezpečnostního ovládání se všemi důležitými prvky ochrany. Nouzové tlačítko TOTAL STOP je navíc žlutě podsvíceno.

Modul centrálního jištění obsahuje zvukovou signalizaci vypnutí a zapnutí, jistič, chránič, tlačítko TOTAL STOP, kontrolku.

Bezpečnostní klíček pro zabránění ovládání pracoviště nepovolanými osobami.

Na přání dodávaný maják informuje okolí o probíhajících pracích.

Žlutě podsvětlený TOTAL STOP zlepšuje orientaci obsluhy v kritických situacích.

Kompatibilní s VarioLab+

Systém VertiGO respektuje specifické požadavky na začlenění do pracovního prostoru. Stoly lze použít odděleně i spojené do ucelených sestav. Můžete tak například vytvořit jednolitou plochu, vhodnou pro sériovou výrobu. Pokud budete mít v budoucnu vyšší přístrojové nároky, můžete VertiGO spojit s nástavbami VarioLab+. Získáte tak vysoce sofistikované pracoviště s téměř neomezenými možnostmi.

Přístroje a kompatibilita

Pracoviště – to není jen místo na odložení nářadí. Je třeba měřit, napájet, počítat, kontrolovat. Pro tyto účely je k dispozici široká paleta přístrojů jak pro zabudování do nohou stolu, tak i do přístrojové nástavby. Množina přístrojů je neustále rozvíjena o nové a nové položky. Elektrické a elektronické přístroje jsou vhodně doplněny pneumatickými přístroji. Vaše projekty jsou přístroji VertiGO podporovány.

Vývod tlakového vzduchu s vypínačem.

Zásuvka 3x 400 V / 16 A. Případné jištění může být provedeno některým jisticím modulem.

Mikropáječka 80 ÷ 450 °C / 35 W s dobře čitelným LED displejem.

Dokumenty ke stažení

Katalog VertiGO

  • Stáhnout